7/21/2012

Początek, 21 lipca


 Witam.
Mój ukochany mężczyzna namówił mnie, abym zaczęła prowadzić bloga - taaa daam i oto powstał. Teoretycznie miał to być blog modowy, ale praktycznie będzie to nie tylko przedstawienie moich stylizacji, ale także wizualizacja mojego życia i zainteresowań, których trochę posiadam. Takie mam założenie, a jak to się rozwinie, to czas zweryfikuje.

English version
  Hello.

My beloved man persuaded me that I began to keep a blog. In theory it was supposed to be a fashion blog, but practically it will not only show my styling, but also visualize my life and  my interests.
Oto moja pierwsza stylizacja. Bluzkę z atmosphere zakupiłam w lumpeksie, ale musiałam coś w niej zmienić - padło na guziki. Myślę, że te malutkie perełki dodały jej uroku.
Nie wiem czy ktoś się ze mną zgodzi, ale uważam, że najważniejszym elementem stroju nie są same ubrania ale częściej dodatki i przede wszystkim buty. Nawet potencjalnie beznadziejne zestawienie można ożywić i "nadać smaku" właśnie dzięki świetnym ozdobom, butom... Niewątpliwie mam obsesje na punkcie butów (szczególnie tych na obcasie, gdyż ogólnie jestem malutka), pewnie też trochę dlatego, że mam małą stopę i ciężko jest mi znaleźć odpowiednie - ale gdy już znajdę jestem bardzo szczęśliwa.

English version
This is my first styling. I bought a blouse in second hand, but I had to change something in it -  the buttons. I think that these little pearls added to her charm.
I do not know if anyone will agree with me, but I think that the most important element of the costume are not only clothes but  accessories and especially shoes. Even the potentially hopeless combination can revitalize and "give a taste," thanks to excellent ornaments, shoes ... No doubt I'm obsessed with shoes (especially high heels, because I'm generally tiny), probably also a bit because I have a small foot and it's hard for me to find the good - but when I find I'm very happy.

Blouse - second hand (atmosphere)
Skirt - C&A
Sandals - DeeZee
Sunglasses - New Yorker
Handbag- second hand
Watch - Grandeux Q&Q
 Bracelet - gift
Ring - no name

5 komentarzy:

 1. świetny set, szczególnie podoba mi się bluzka i ta genialna torebka! życzę powodzenia w prowadzeniu bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. No to mamy kilka wspólnych cech - mnie też do założenia swojego miejsca w sieci niedawno namówił Luby, mam fioła na punkcie butów i również jestem wzrostu siedzącego psa :>. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. siedzący pies bardzo mnie rozbawił :)

   Usuń
  2. Nie ma co, trzeba nazywać rzeczy po imieniu ;)

   Usuń
  3. Chyba nigdy nie wpadłabym na takie określenie :) miałam dzięki temu dużo śmiechu z chłopakiem ;)

   Usuń