10/19/2012

No matter how...

Jestem potwornie zmęczona. Zmęczona życiem! W głębi ducha czuję się dużo młodziej niż sugerowałby to mój wiek, mimo to czuję jak upływa czas, jak bardzo się starzeję. Ciągle nie potrafię się określić....Może jednak nie chcę tego robić. Drogi, na które wkraczam okazują się zbyt monotonne. Gdy staram się odmienić swoje życie, dostaję w twarz. Pamiętajmy, że prawdziwi artyści wyłaniają się z błota, do którego wepchnęły ich masy. Ciekawe czy kiedyś domyję się z tego bagna?

Pewnie niewielka garstka person zrozumie moje dziwne wywody myślowe, wiążące się z moim życiem i stające się nieodłącznym cieniem padającym nawet w pochmurne dni.

Powoli trzeba opracowywać korpus do pracy licencjackiej. Informuję, że będę badać teksty o modzie zamieszczone w prasie oraz na blogach modowych z perspektywy (prawdopodobnie) socjolingwistycznej (uogólniając)...w każdym razie praca ma mieć charakter językoznawczy. Bójcie się blogerki i blogerzy, gdyż obnażę wasz język i rozłożę go na czynniki pierwsze.

Toż to nieprawdopodobne, że tak dużo dzisiaj napisałam. Oczywiście kończę z tym i poniżej prezentuję wam stylizację na uczelnię.








W związku iż jutro tj. sobota wybije mi i Kubie rocznica - 2,5 roku razem postanowiłam zamieścić kilka fotografii. Niestety w ten weekend nie będziemy się widzieć, gdyż mój mężczyzna musi męczyć się na uczelni.












Na koniec trochę staroci. Możecie zobaczyć jak wyglądałam jakiś czas temu. Nie wiem czy znajdzie się tutaj coś inspirującego...sami oceńcie.
























22 komentarze:

 1. Z ciekawością oglądałam Twoje zdjęcia... Przyznam się, że mnie nawet wciągnęły, bo sobie sama przypomniałam stare czasy i miłość :)) Udanego związku gołąbeczki :) Buźka :*


  Zapraszam na mój blog i pierwszą stylizację, która pojawi się już jutro! :)

  http://vogueswing.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Aj Ryba... chyba tylko głupi ludzie nie mają takich rozterek jak Ty!
  Więc łap!
  http://www.youtube.com/watch?v=_lFGocXId0o ON ZNA NA WSZYSTKO ODPOWIEDŹ :) Mi pomaga!
  Pięknie było Ci krótkich włosach (3 zdjęcie od końca)
  Powodzenia w związku !

  OdpowiedzUsuń
 3. koszula połączona z tą kolią- jestem urzeczona! wyglądasz cudownie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. kinga:) love your blog and this post♥♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałe zdjęcia, takie romantyczne :) Stylizacja też jest świetna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ślicznotka <3.
  Z okazji rocznicy wytrwałości życzę ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. oczywiście,że się znajdzie. Naprawdę na wszystkich zdjęciach jesteś Ty? Niektóre są magiczne. Zmęczenie życiem może wynikać z nieustannego wyścigu szczurów, też czasem mam ochotę wysiąść. Może potrzebujesz odpoczynku? odizolowania się od pewnych spraw? Jesteś piękna i młoda, wydostaniesz się z bagna w złotej szacie, wystarczy uwierzyć w siebie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :)
   Na wszystkich zdjęciach to ja :)

   Usuń
 8. A jaki masz temat pracy licencjackiej? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tematu jeszcze nie ma :D jest tylko jego zarys, zakres tematyczny mniej więcej określony. Myślę, że to będzie może dyskurs w modzie w rozumieniu normy oraz strategii zastosowanej w procesie tworzenia tekstu i wypowiedzi, gdzie podstawą są wzorce społeczne oraz kulturowe. Tzn. chce mieć jakiś punkt zaczepienia, żeby to nie była taka "sucha" analiza leksykalna, słowotwórcza, składniowa itp....

   Usuń
 9. Może to jesienna chandra? Niesamowicie podoba mi się Twoja koszula :) obserwuję i życzę wielu kolejnych rocznic:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dasz radę Kochana :*. Wyglądasz ślicznie na każdym zdjęciu, a te nieco starsze bardzo mnie inspirują, są takie twórcze :)).

  Co do rocznicy, to życzę Wam ich jeszcze więcej, ślicznie razem wyglądacie :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starsze zdjęcia są artystyczne, tzn. dążyłam do tego, aby takie były. Teraz mogę powiedzieć, ze już mi się to nie zdarza (ze względu na brak czasu), choć czasem czuję potrzebę wykonania czegoś na wyższym poziomie niż zdjęcia ciuszków prezentowanych na sobie. Może kiedyś wrócę do czegoś ambitniejszego :)

   Usuń
 11. Cute pics! Nice blog. Follow each other?
  http://solaanteelespejo.blogspot.com.es/

  OdpowiedzUsuń
 12. to niesprawiedliwe , powinni dac mu wolne na uczelni :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Cóż za piękne kocie oczka:)..

  OdpowiedzUsuń
 14. I love the pic in that flaminco style dress and your face looks amazing in these pics your eyes are so captivating

  onceuponaboudoir.blogspot.com.au/

  OdpowiedzUsuń
 15. Niesamowite zdjęcia, bardzo podoba mi się Twój styl!!!

  OdpowiedzUsuń