8/13/2012

The rainy day

Witajcie po weekendzie!

Wczoraj pogoda nie dopisała, ale nie przeszkodziła mi i Kubie w robieniu zdjęć :) Umęczyłam go tym zajęciem i co najgorsze portretami, których nie cierpi wykonywać. W związku z powyższym dzisiaj ja pomęczę was efektami niedzielnej pracy.

Jacket: George
Shorts: Stradivarius
Shoes: DeeZee
Decoration on the collar: DIY

Zapraszam na ALLEGRO

A oto sprawca wszystkiego!! Powyższych zdjęć i powstania bloga - mój Kuba :)


7 komentarzy:

 1. hey, i just discovered your blog, but i absolutely love it. everything-from the layout to the killer sense of style-is perfect. i especially love this look. you are stunning. this outfit has a wonderful sublte edge to it. your necklace is lovely and i adore the pop of color from the red shoes. you have impeccable taste! i am your newest fan. could you check out my blog at www.rogue-collection.blogspot.com as well? i would love to follow each other. thanks:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you very much for such kind words. Love <3

   Usuń
  2. thanks for stopping by my blog-I'm following you on gfc now and am looking forward to seeing more of your amazing outfits!

   Usuń
 2. Nie ufajdałaś Ty sobie obuwia w tym błocie? ;) Ostatnio też właśnie chciałam strzelić jakąś liryczną sesję w deszczu pod parasolką, ale musiałam zarzucić ten pomysł, gdyż jedyna sensowna parasolka jaką mam ma olbrzymie logo mojego pracodawcy, a to jest średnio liryczne :>.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cha :P ja mam taką w kwiatuszki jak dziewczynka :D wiesz jechaliśmy z nadzieją, że przestanie padać i w sumie po paru zdjęciach przestało i tak mocno słońce przygrzało, po czym nastąpiła straszna ulewa to się już zmyliśmy :D A buty mam bardzo brudne, w sumie miałam je dziś umyć, ale jakoś mi tak zeszło...wiesz ja bym sobie zrobiła sesje w błocie ale to może innym razem :D

   Usuń
 3. You are a very beautiful blond woman, are you agree i post some pictures of you on my tumblr dedicated to blonds?

  http://tributetoblondwomen.tumblr.com/

  I follow you!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you very much :) I agree, you can use my pictures :)

   Usuń